Sztuka Programowania - ZAPISY

więcej

"Czarne na białym - tajemnice (...)" - zapisy

więcej

"Jak oszukać siłę nacisku i zbudować (...)?" - zapisy

więcej

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

Zapraszamy na Uroczystą Galę wręczenia nagród 13.06.2017 o godzinie 9:30 w Auli Kampusu Wielickiego (wejście przez Kino Kampus). Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe dyplomy.

więcej

Warsztaty interaktywne- zapisy ruszyły

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców w wieku 5 – 12 lat na interaktywna warsztaty w Kuźni Wiedzy, co drugą sobotę miesiąca - START 16. 09. 2017 r.

więcej

KINO KAMPUS

Po prawie rocznej pracy nadszedł czas na pierwsze od wielu wielu lat Kino w Wieliczce. Witamy Was serdecznie i zaczynamy od publikacji strony oraz zaprezentowania repertuaru. Już teraz możecie rezerwować i kupować bilety na wszystkie seanse w okresie 26 maja - 8 czerwca.

więcej
 

Kampus na lato- wakacje pełne atrakcji

Półkolonie piłkarska, przyrodnicza, taneczna i artystyczna, ponadto zabawy integracyjne, gry terenowe, warsztaty kulinarne, seanse filmowe i zajęcia w Kuźni Wiedzy. To wszystko w ofercie wakacyjnej Kampusu Wielickiego na wakacje.

więcej

Tajemnice ludzkiego szkieletu

Tajemnice ludzkiego szkieletu Taką nazwę nosiły ostatnie warsztaty interaktywne w Kuźni Wiedzy. Ich uczestnicy zgłębiali zagadnienia związane ze szkieletem. Mimo, że nie widoczny dla oka pełni niezwykle ważną rolę w życiu człowieka. Bez niego nie mógłby on ani funkcjonować, ani po prostu żyć.

więcej

Konkurs dla Młodych Twórców

Regulamin Konkursu

1.Postanowienia ogólne: Organizatorem konkursu jest Powiatowy Park Rozwoju spółka z o.o. w Wieliczce przy ul. J. Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

więcej
 

W spiżarni...

Dla ludzi ciekawych świata nie ma miejsc niedostępnych. Pokazały to ostatnie warsztaty interaktywne w Kuźni Wiedzy, które zawędrowały do spiżarni. Okazuje się bowiem, że może być ona doskonałym magazynem dla chemika.

więcej

Muzyczna przygoda - Kazoo w roli głównej.

Interaktywne warsztaty w Kuźni Wiedzy miały muzyczny wydźwięk. Wszystko za sprawą oryginalnych instrumentów zaprezentowanych w czasie zajęć. Dzieci miały możliwość poznać je, a także zagrać na nich. Wspólne muzykowanie dostarczyło im nie lada frajdy.

więcej

O ładunkach i wyładowaniach

Są dodatnie i ujemne. Takie same się odpychają, zaś przeciwne przyciągają – to najważniejsze wnioski płynące z warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy. Ich temat dotyczył elektrostatyki i prądu elektrycznego.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki