Sztuka Programowania - ZAPISY

więcej

"Czarne na białym - tajemnice (...)" - zapisy

więcej

"Jak oszukać siłę nacisku i zbudować (...)?" - zapisy

więcej

Słoneczna karuzela- warsztaty naukowy

A jednak się kręci. Do takiego wniosku doszli uczestnicy Warsztatów Interaktywnych w Kuźni Wiedzy. Chodzi oczywiście o Ziemię, która była tematem zajęć. Sama zaś teza została poparta szeregiem doświadczeń, które przekonały nawet tych najbardziej nieprzekonanych.

więcej

Warsztaty sobotnie z fizyki

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-12 lat na kolejne sobotnie warsztaty naukowe w Kuźni Wiedzy. Młodzi Naukowcy wcielą się w rolę Fizyków.

więcej

W świecie Tangramii- warsztat naukowy

Matematyka może być fajna, nawet jeżeli chodzi o tak zawiłe tematy jak geometria. Poradziły sobie z nim bez problemu zarówno sześciolatki jak i starsi uczestnicy warsztatów. Trójkąty, kwadraty, pięciokąty przestały mieć przed nimi tajemnice. Dzieci wkroczyły w fascynujący świat tangramów.

więcej
 

Pakiet Edukacyjno- Rozrywkowy

Specjalnie z myślą o grupach zorganizowanych Kuźnia Wiedzy i Kino Kampus serdecznie zapraszają do skorzystania z Pakietu Edukacyjno- Rozrywkowego.

więcej

Tajemnice soli- warsztat naukowy

Zwykła czy niezwykła cząsteczka soli? – to pytanie, na które odpowiedzi szukali uczestnicy warsztatów naukowych zorganizowanych przez Kuźnię Wiedzy. Okazuje się bowiem, że niepozorny kryształek białego kruszcu kryje w sobie niezwykłe tajemnice. Mali naukowcy zgłębiali je pod okiem Eweliny Majerskiej, która przygotowała dla nich mnóstwo ciekawych doświadczeń.

więcej

Warsztaty dla grup zorganizowanych

Kuźnia Wiedzy – to niezwykłe miejsce, w którym każdy młody człowiek znajdzie coś interesującego dla siebie. Tutaj może poszerzyć swoją wiedzę, wyjść poza szkolne mury, uczyć się poprzez zabawę.

więcej
 

Kuźnia Wiedzy pełna pomysłów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kuźni Wiedzy w nowym roku szkolnym 2017/2018. W nowym roku szkolnym przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla dzieci, młodzieży, a nawet rodziców.

więcej

"Rodzinna Kuźnia Wiedzy"

Czas wolny rodzica z dzieckiem spędzony na warsztatach naukowych to nowy pomysł Kuźni Wiedzy w Kampusie Wielickim.

więcej

Konkurs "Planszówka z klasą"

Prace z papieru, filcu, drewna, a także ogromnych rozmiarów przygotowali uczestnicy konkursu ogłoszonego przez Kuźni Wiedzy dla klas:"Planszówka z klasą". Podczas uroczystej Gali 13 czerwca wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy konkursowiczom. W trakcie tego spotkania nagrodzeni uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania idei jaka przyświecała ich pracom, opowiedzieć skąd czerpali inspiracje i pomysły na wykonanie gry planszowej.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki