Sztuka Programowania - ZAPISY

więcej

"Czarne na białym - tajemnice (...)" - zapisy

więcej

"Jak oszukać siłę nacisku i zbudować (...)?" - zapisy

więcej

Warsztaty "Oko w oko"

Czy oko ludzkie widzi to na co patrzy? – to temat warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy i zarazem zagadka, którą próbowali rozwikłać biorące w nich udział dzieci. Zadania nie ułatwiały przyrządy optyczne ani też… czekolada, która stała się jednym z prawdziwych wyzwań.

więcej

Warsztaty w Kopalni Soli "Wieliczka"

I ruszyliśmy..... Pierwsze warsztaty "Słony Kamień- Sól Kamienna" już za nami. Po intensywnym ok. 3 godzinnym zwiedzaniu korytarzy Kopalni, Młodzi Górnicy podczas warsztatów przygotowanych przez trenerów Kuźni Wiedzy wcielili się w rolę Młodych Chemików.

więcej

Warsztat muzyczny

„Muzyka relaksuje a może pomaga w nauce?” – to pytanie, z którym zmierzyli się uczestnicy warsztatów muzycznych zorganizowanych w Kuźni Wiedzy. Odpowiedzi na nie poszukiwali w matematyce, na mapie świata, w tańcu czy też grze na różnych instrumentach.

więcej
 

Warsztaty muzyczne- zapisy!

Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców w wieku 5-12 lat na wariacje muzyczne podczas interaktywnych warsztatów w Kuźni Wiedzy.

więcej

Warsztat "Wnętrze komórki"

Komórka jest podstawową jednostką życia każdego organizmu, nie wierzycie? Młodzi Biolodzy przekonali się o tym na warsztatach interaktywnych w Kuźni Wiedzy 18. Listopada. A wszystko to w oparciu o badania, obserwację i wnioski.

więcej

Kuźnia Wiedzy w Kopalni Soli "Wieliczka"

Nowym pomysłem na pobyt w Kopalni Soli Wieliczka jest połączenie Trasy Górniczej z warsztatami naukowymi prowadzonymi przez trenerów Kuźni Wiedzy.

więcej
 

Warsztaty biologiczne- zapisy

Serdecznie zapraszamy Młodych Biologów w wieku 5-12 lat na sobotnie warsztaty interaktywne w Kuźni Wiedzy.

więcej

Skały budujące naszą planetę

Skały, skały, skały...... Tematem sobotnich Warsztatów Interaktywnych prowadzonych w Kuźni Wiedzy były „Skały budujące naszą planetę”. Uczestnicy zajęć zamienili się na czas ich trwania w prawdziwych Geologów.

więcej

Warsztaty sobotnie- zapisy!

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-12 lat na sobotnie warsztaty naukowe w Kuźni Wiedzy.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki