Sztuka Programowania - ZAPISY

więcej

"Czarne na białym - tajemnice (...)" - zapisy

więcej

"Jak oszukać siłę nacisku i zbudować (...)?" - zapisy

więcej

Warsztaty biologiczne 10.02.2018- zapisy!

Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców w wieku 5-12 lat na biologiczne eksperymenty podczas interaktywnych warsztatów w Kuźni Wiedzy.

więcej

W laboratorium Noblistki- 27.10.2018

Badanie odczynu wodorotlenków i kwasów, strącanie osadu soli, rozkład termiczny chlorku amonu, elektryzowanie, właściwości wody czy iluzja optyczna – to część tematów, które pojawiły się w czasie warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy.

więcej

Harmonogram zajęć 27.01.2018

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców na zajęcia rozwijające w ramach projektu "Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka"

więcej
 

Warsztaty chemiczne 27.01.2018- zapisy!

Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców w wieku 5-12 lat na chemiczne eksperymenty podczas interaktywnych warsztatów w Kuźni Wiedzy.

więcej

Matematyczne portrety- warsztaty

Czy sznurkiem i lusterkiem można wymalować matematyczne portrety? – z takim pytaniem zmierzyli się uczestnicy warsztatów interaktywnych zorganizowanych przez Kuźnię Wiedzy. W roli głównej wystąpiły figury.

więcej

Harmonogram zajęć 20.01.2018

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców na warsztaty w ramach projektu "Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka"

więcej
 

Nowy semestr w Kuźni Wiedzy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kuźni Wiedzy w II semestrze 2018 roku. Przygotowaliśmy specjalną ofertę warsztatów i pokazów naukowych.

więcej

Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka

Tajemnice ludzkiego DNA, wstęga Möbiusa i kształtowanie wyobraźni przestrzennej, tajemnice ludzkiego szkieletu, nieznane oblicza C02- suchy lód – to nie nagłówki artykułów czasopism naukowych, ale tematyka wybranych zajęć, w których brali udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Wieliczka w ramach projektu realizowanego przez Powiatowy Park Rozwoju s p. z o.o. w partnerstwie z Gminą Wieliczka.

więcej

Harmonogram zajęć 13.01.2018

W ramach projektu: "Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka" zapraszamy dzieci na warsztaty naukowe rozwijające umiejętności z matematyki oraz z przyrody, które odbędą się 13 stycznia 2018 roku.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki