Warsztaty dla grup zorganizowanych

więcej

Sztuka Programowania

więcej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

więcej

Warsztaty dla Młodych Odkrywców- zapisy

Serdecznie zapraszamy na kolejny cykl warsztatów dla "Młodych Odkrywców" dzieci w wieku 5-12 lat. Inspiruj się, Odkrywaj i Eksperymentuj z Kuźnią Wiedzy.

więcej

Wokół DNA

Tematem sobotnich warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy był popularny nośnik informacji genetycznej DNA. Ich uczestnicy poznali co kryje się za skrótem DNA, na zakończenie zaś, sami zbudowali własne modele genetyczne DNA.

więcej

Kuźnia Wiedzy II semestr

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców do skorzystania z ofert Kuźni Wiedzy w Nowym Semestrze. Przygotowaliśmy ofertę dla dzieci oraz młodzieży.

więcej
 

Wielicka Karta Dużej Rodziny 3+

Wychodząc naprzeciw rodzinom wielodzietnym od 1 lutego Kuźnia Wiedzy przystąpiła do „Wielickiej Karty Dużej Rodzin 3+”.

więcej

Warsztaty biologiczne 10.02.2018- zapisy!

Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców w wieku 5-12 lat na biologiczne eksperymenty podczas interaktywnych warsztatów w Kuźni Wiedzy.

więcej

W laboratorium Noblistki- 27.10.2018

Badanie odczynu wodorotlenków i kwasów, strącanie osadu soli, rozkład termiczny chlorku amonu, elektryzowanie, właściwości wody czy iluzja optyczna – to część tematów, które pojawiły się w czasie warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy.

więcej
 

Harmonogram zajęć 27.01.2018

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców na zajęcia rozwijające w ramach projektu "Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka"

więcej

Warsztaty chemiczne 27.01.2018- zapisy!

Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców w wieku 5-12 lat na chemiczne eksperymenty podczas interaktywnych warsztatów w Kuźni Wiedzy.

więcej

Matematyczne portrety- warsztaty

Czy sznurkiem i lusterkiem można wymalować matematyczne portrety? – z takim pytaniem zmierzyli się uczestnicy warsztatów interaktywnych zorganizowanych przez Kuźnię Wiedzy. W roli głównej wystąpiły figury.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki